Darmowa usługa wdrożeniowa (ProDeploy) dla nowych macierzy Dell EMC PowerStore

Dell Technologies, wprowadzając na rynek urządzenie Dell EMC PowerStore, oferuje wiele opcji wyboru i elastyczność w sposobie wdrażania, konfigurowania, obsługi i optymalizacji infrastruktury macierzowej dla klientów – wszystko po to, by skrócić czas potrzebny na osiągnięcie pełnej produktywności środowiska i zmniejszyć obciążenie zespołów IT pracami administracyjnymi.

W usłudze wdrożeniowej ProDeploy Enterprise Suite wszystkie działania – od planowania po instalację i konfigurację, w tym testowanie i weryfikacja, są wykonywane przez certyfikowanego inżyniera Dell Technologies, co gwarantuje najwyższą jakość jej wykonania i szybkie przekazanie macierzy do środowiska produkcyjnego.

Usługa ProDeploy dla PowerStore zapewnia pełne wdrożenie nie tylko samej macierzy, ale też korzystających z niej serwerów. Obejmuje instalację oraz wdrożenie i konfigurację urządzenia PowerStore dla nowego lub istniejącego klastra. Usługa jest dostarczana jako realizowana na miejscu – w serwerowni klienta (instalacja) i w postaci działań zdalnych (konfiguracja).

W ramach działań na miejscu nasi inżynierowie zainstalują macierz w szafie rack, podłączą i sprawdzą zasilanie i sieci (LAN/SAN, zarządzająca), przyłączą do macierzy i skonfigurują do współpracy z nią do czterech hostów Fibre Channel (FC) lub iSCSI z obsługiwanym oprogramowaniem multipatch. W ramach działań zdalnych inżynierowie przeprowadzą inicjalizację i konfigurację urządzenia, zgodnie z ustalonym wcześniej planem wdrożenia.

Wszystkie powyższe działania zostaną wcześniej zaplanowane i uzgodnione z klientem co do terminu i zakresu prac. Na każdym etapie – planowania, wdrożenia i oddania do eksploatacji nad prawidłową realizacją czuwał będzie nasz kierownik projektu.

Po zakończeniu prac rozwiązanie zostanie przekazane pod opiekę zespołu wsparcia technicznego wraz z przygotowaną dokumentacją powdrożeniową.

Mając świadomość, że PowerStore jest rozwiązaniem nowym na rynku, firma zdecydowała się zaoferować klientom usługę wdrożenia macierzy w nowych i istniejących środowiskach za darmo, w cenie urządzenia. Promocja obowiązuje do 31 lipca 2020 r i obejmie pierwszych 450 sprzedanych na świecie urządzeń.

Promocja nie obejmuje usługi ProDeploy dla dodatkowych elementów rozwiązania, takich jak instalacja kolejnych hostów, usług zdalnej replikacji, usługi migracji, opieki rezydenta i podobnych. Klient musi zaplanować wykorzystanie usługi ProDeploy przed 30 września 2020r.

ZOBACZ TEŻ

Zapis webinaru: Akademia Storage FLR – Czyli metody walki z ransomware na poziomie macierzy dyskowych PowerStore oraz UNITY

Zapis webinaru: Akademia Storage FLR – Czyli metody walki z ransomware na poziomie macierzy dyskowych PowerStore oraz UNITY

Zapis webinaru: Akademia Storage: Gdy szybkość ma znaczenie – poznaj efekty działania Dell AppSync

Zapis webinaru: Akademia Storage: Gdy szybkość ma znaczenie – poznaj efekty działania Dell AppSync

Wszystkie drogi prowadzą do danych – Zarząd Dróg Miasta Krakowa

Wszystkie drogi prowadzą do danych – Zarząd Dróg Miasta Krakowa