Strona Główna NAGRANIA ON-DEMAND

Największe wydarzenie w branży IT – Dell Technologies Forum za nami!

Po dwóch latach przerwy od spotkań na żywo, tegoroczna edycja odbyła się w hali Expo XXI w Warszawie. Motywem przewodnim wydarzenia było lotnisko. Odprawą przed lotem w technologiczną podróż były powitanie sesje keynote, które odbyły się na hali odlotów. Uczestników powitał nasz General Manager – Dariusz Piotrowski.Tuż po jego wystąpieniu, Aongus Hegarty, President, International Markets, Dell Technologies poprowadził panel keynote na temat uwolnionej innowacji.

Niemal 2000 obecnych na największym evencie IT w roku!

Dell Technologies Forum było wydarzeniem na ogromną skalę, pełnym niesamowitych wrażeń, nieocenionej wiedzy
i eksperckości. Ta edycja była dla nas symboliczna, ponieważ w tym roku świętujemy 30-lecie Dell w Polsce! Liczba uczestników, poprowadzonych sesji i stref jest imponująca i potwierdza, jak ogromną ilość technologicznej wiedzy można było wynieść dzięki uczestnictwie w evencie.

1750
osób na żywo
20
stref tematycznych
42
sesje breakoutowe
23
stoiska partnerskie
7
lotniskowych terminali

Tegoroczne Forum składało się z 7 lotniskowych terminali – to kolejny etap podróży naszych uczestników.

Każdy z terminali miał konkretną destynację, a były to:

Multi-cloud Multi-Cloud and as-a-service Stack Redefinition,
Future of work — Entangled Worlds
Modern Data center and edge — Data Included Everything
Security — Cyber Resilience
Data Center, Ludzie i Technologie
Client Solutions

Obejrzyj wirtualny spacer po Dell Technologies Forum

W tym roku, część DTFu była transmitowana online – keynote i poszczególne strefy. Prowadzącymi byli Ryszard Lis, Partner Account Manager i Maria Szałygin, Partner Marketing Manager. Poniżej znajdziecie odnośnik do transmisji.

Strefa partnerska - wiedza i dyskusje o najnowszych technologiach

Setki godzin dyskusji, inspirujące panele i wielu klientów, którzy chcieli poznać możliwości rozwiązań Dell Technologies i naszych Partnerów. A jeśli o Partnerach mowa, to warto wspomnieć, że w tegorocznej edycji wydarzenia wzięło udział aż 23 Sponsorów globalnych i lokalnych, którzy dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami.

Przeżyjmy to jeszcze raz! Nagrania z sesji eksperckich są już dostępne

To dla nas ważne, by wartościowe materiały, które dla Was tworzymy, były dostępne na wyciągnięcie ręki. Zachęcamy do obejrzenia nagrań z sesji breakout-owych, które są dostępne on-demand. To doskonała okazja do odświeżenia, jak i zapoznania się z wiedzą przekazywaną przez znakomitych ekspertów i innowatorów branży technologicznej

Do zobaczenia na kolejnym Dell Technologies Forum!