Konteneryzacja: następny krok w procesie wirtualizacji centrum danych z wykorzystaniem serwerów Dell EMC PowerEdge i systemów SUSE

Konteneryzacja: następny krok w procesie wirtualizacji centrum danych z wykorzystaniem serwerów Dell EMC PowerEdge i systemów SUSE

05.06.2020 Godzina 14:00

PL
Dobiega końca proces wirtualizacji serwerów w naszych firmach, a tymczasem do serwerowni z impetem zaczyna wchodzić konteneryzacja. Podczas tej sesji dowiesz się jakie czekają Cię zadania związane z obsługą kontenerów i jak je zautomatyzować.
Powiemy jak możesz wesprzeć swoją firmę w sprawnym dostarczaniu aplikacji w kontenerach z wykorzystaniem gotowych narzędzi – SUSE Cloud Application Platform i SUSE CaaS Platform – przygotowanych do uruchomienia na serwerach Dell.
Pokażemy na co zwrócić uwagę przy uruchamianiu systemów SUSE na serwerach DELL i optymalizowaniu ich działania, a także jak dobierać sprzęt do określonych zadań w nowoczesnym cetrum danych.a.

Start: 05.06, godz. 14:00

Prowadzący: Artur Duszczyk, Sales Developmnet Director, SUSE Polska
To wydarzenie już się odbyło

Chcesz być na bieżąco?

Zarejestruj się lub zaloguj, aby otrzymywać powiadomienia na temat aktualnych wydarzeń Transformation Experts oraz mieć dostęp do naszych artykułów.
Logowanie Zarejestruj się

Wydarzenia, które mogą Cie zainteresować