Masz pytanie? Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas!

DANE KONTAKTOWE

Chcesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach IT, ale nie wiesz z kim się skontaktować? Napisz do nas – połączymy cię z właściwą osobą.

E-MAIL

kontakt@transformation-experts.pl

  Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie. Administratorem danych osobowych jest Monday Public Relations Sp. z o.o. Sp. k., ul. Górskiego 9, 00-033 Warszawa. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w ramach serwisu zawarte są w Polityce Prywatności, z którymi się zapoznałem/-am.

  Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o usługach, produktach i wydarzeniach, prosimy o zaznaczenie poniższej zgody. Przed zaznaczeniem poniższych zgód zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj, że zgoda jest całkowicie dobrowolna i możesz je cofnąć w każdym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania do chwili cofnięcia zgody.

  Zgadzam się na otrzymywanie wiadomości o treści marketingowej na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (informacji handlowych drogą elektroniczną) od Administratora serwisu.

  Poznaj lepiej szeroką ofertę rozwiązań Dell Technologies – lidera cyfrowej transformacji

  Zostań Klubowiczem!

  Załóż konto i stań się aktywnym użytkownikiem społeczności Transformation Experts Club!

  • Zyskaj dostęp do zamkniętej części serwisu
  • Wymieniaj się doświadczeniami z innymi użytkownikami
  • Bądź zawsze na bieżąco z trendami i wydarzeniami