Zdalna Edukacja z Dell Technologies

Zdalna Edukacja z Dell Technologies

2020-06-24T14:09:41+02:0023/06/2020|
 

Dell obsługuje ponad 400 000 klas i 14 000 szkół wyższych i uniwersytetów na całym świecie.. 

W naszej ofercie znajduje się wiele kompleksowych rozwiązań dla edukacji m.in. urządzenia końcowe, usługi, wsparcie i akcesoria. Dzięki rygorystycznym testom sprzęty przygotowywane są specjalnie dla dzieci i umożliwiają wybór systemów operacyjnych dostosowanych do środowiska edukacyjnego.

Podczas webinaru Zdalna Edukacja z Dell Technologies razem z naszymi Partnerami – Intel, Microsoft , HTC Vive i Vulcan zaprezentowaliśmy kierunki w nowej erze nauczania. Staraliśmy się odpowiedzieć na pytania: Jak będzie wyglądała nowa rzeczywistość po pandemii? Czy nauczanie zdalne będzie kontynuowane?

W debacie na koniec webinaru wzięli udział goście specjalni: Pani Zyta Czechowska – nauczycielka i pedagog specjalny w Zespole Szkół Specjalnych w Kowanówku (Wielkopolska) otrzymała tytuł Nauczyciela Roku 2019 oraz Panie Agnieszka Rose-Algierska i Marta Wizła-Sobańska ze Szkoły Podstawowej nr 33 w Poznaniu, w której to placówce lekcje prowadzone są w środowisku wirtualnej rzeczywistości.

Hostem wydarzenia był Marcin Prokop.

Dalsza część tekstu jest dostępna jedynie dla zalogowanych użytkowników.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby móc przeczytać ten wpis.

red

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Spotkaj się z nami podczas jednego z nadchodzących wydarzeń

W tym momencie brak nadchodzących wydarzeń z zakresu: Edukacja. Zobacz wszystkie wydarzenia w kalendarium Transformation Experts.