Konrad Pleban

Konrad Pleban

CEE Workstations Lead
Dell Technologies

Konrad Pleban jest w firmie Dell osobą odpowiedzialną za rozwój rynku stacji roboczych oraz komputerów wzmocnionych w regionie Central Eastern Europe. Zdobyta w ciągu dziesięciu lat wiedza pozwala mu dzielić się z innymi doświadczeniem w zakresie trendów oraz kierunków, w których podąża IT.

Produkty takie jak Dell Precision oraz Dell Latitude Rugged są urządzeniami przeznaczonymi dla wyspecjalizowanych użytkowników, dlatego też wymagają innego podejścia do sprzedaży. Współpraca z producentami oprogramowania, takimi jak Autodesk pozwala łatwiej dotrzeć do odpowiedniej grupy klientów. Wcześniej przez 5 lat zdobywał doświadczenie w segmencie edukacji, klientów OEM oraz klientów enterprise. Uczestniczył w konferencjach oraz wydarzeniach poświęconych biznesowi workstacjowemu.

Przewodził największym projektom związanym z tematyką stacji roboczych. Zajmuje się usprawnianiem procesów współpracy między producentami oprogramowania ISV. Współpracuje także z największymi klientami i partnerami w Polsce, którzy przewodzą na rynku wysoko wydajnych komputerów.