W grudniu w ramach cyklu Transformation Experts Academy mieliśmy okazję spotkać się na 5 sesjach. Bardzo dziękujemy wszystkim prelegentom, którzy je przedstawili, a także uczestnikom, których w tym miesiącu było ponad 100!

Podczas spotkań eksperci Dell Technologies przedstawili najnowsze rozwiązania z branży IT, podzielili się merytoryczną wiedzą, a także zaprezentowali wiele nowości, które pojawiły się w portfolio. Grudniowe sesje objęły takie tematy jak:

  • Nowe zastosowania PowerScale
  • Zakup, leasing, dzierżawa, a może APEX –model w którym płacisz za to czego używasz. Przegląd opcji finansowania Dell Financial Services
  • ProDeploy Suit dla urządzeń klienckich
  • Jak poradzić sobie ze złożonością środowisk Multi-Cloud
  • Efektywność pracy w systemie hybrydowym. Komputery Dell Latitude z systemem Windows 11 Pro.

Dla przypomnienia wszystkich najważniejszych informacji z grudniowych webinarów, załączamy nagrania ze spotkań, a także Wasze ulubione podsumowania wizualne w formie notatek. Zachęcamy do pobrania i analizy tych materiałów!

Zapraszamy również na kolejne webinary TX Academy – warto brać w nich udział na żywo, zyskując możliwość zadawania pytań prowadzącemu. Bądź na bieżąco i zaglądaj na podstronę TX Academy, z pewnością pojawi się tam temat spotkania, które Cię zainteresuje!