Minęło właśnie kolejne półrocze ze spotkaniami w ramach Transformation Experts Academy!

Co piątek, nasi eksperci dzielili się swoją wiedzą, prezentując najświeższe nowinki technologiczne podczas bezpłatnych webinarów. W sumie, w ciągu ostatnich 6. miesięcy w sesjach udział wzięło blisko 7000 tysięcy uczestników – dziękujemy za tak imponującą frekwencję!

Tematyka spotkań była bardzo zróżnicowana. Odbyły się liczne sesje dotyczące rozwiązań z zakresu infrastruktury, podczas których mieliście m.in. okazję wziąć udział w szkoleniu z licencjonowania Windows Server i SQL w środowiskach wirtualnych, a także w nowym cyklu webinarów o nazwie “Kącik Bezpiecznika”. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się Akademia Dell Technologies HCI, prowadzona przez Macieja Plonę – w tym samym cyklu w sumie udział wzięło udział ponad 1000 uczestników!

Nie zabrakło także spotkań dotyczących rozwiązań klienckich, podczas których nasi eksperci zapoznawali Was z najnowszymi produktami z portfolio Dell Technologies, a także przedstawiali rekomendacje cd. najlepszych narzędzi do pracy hybrydowej. Nasze webinary to także możliwość wygrania fantastycznych nagród – nie inaczej było w ostatnich miesiącach. Organizowaliśmy dla Was liczne quizy i testy z nagrodami – jedną z takich okazji był finał Akademii PowerEdge, prowadzonej przez Krzysztofa Wilka, podczas którego nagrodziliśmy 10. uczestników, którzy wykazali się największą wiedzą w tym obszarze.

Tymczasem rozpoczynamy wakacyjną przerwę. Już 2. września zapraszamy Was na wielki quiz z okazji 30-lecia Dell Technologies w Polsce – przewidzieliśmy nagrody, które będą nie lada gratką dla każdego fana technologii!

Zachęcamy do śledzenia aktualności na naszym portalu. Do zobaczenia!